iq option è affidabile Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej http://estudiovideochat.com/wp-content/plugins/fcchat/default.png funkcjonalności strony!

Po pierwsze nie śmiecić!

follow Na kolejnej animacji dzieci uczęszczające do świetlicy w Wichowie uczyły się dostrzegać piękno otaczającej przyrody i szacunku dla niej. Warto zachwycić się kolorowymi, tradycyjnymi ogródkami, warto zastanowić się nad wpływem bezmyślnego śmiecenia na zdrowie zwierząt.

click here

click here Po pierwsze nie śmiecić – dziko żyjące zwierzęta zjadają śmieci, które ludzie bezmyślnie zostawiają w miejscu ich życia. Kawałki plastikowej folii, powodują zatykanie przewodu pokarmowego i w efekcie śmierć w okropnych cierpieniach. Co roku z powodu połykania przez zwierzęta leśne zwykłych woreczków i torebek foliowych ginie ich na świecie około 2 milionów. Dla ptaków niebezpieczne  są pozostawiane na polach, czy bezmyślnie wyrzucane w innych miejscach kawałki sznurków z tworzyw sztucznych. Niektóre z  ptaków, takie jak bociany czy srokosze, przez cały sezon przenoszą sznurki do gniazd, używając go jako materiału budulcowego. W cienkie nitki tworzące sznurek mogą zaplątać się pisklęta, co kończy się okaleczeniem lub śmiercią młodych.

software opções binárias

http://lenailsandbeauty.com.au/pelmeju/11169 Po drugie, trzecie, czwarte… O tym na kolejnych animacjach.

watch                              Animator przyrodniczy
                              Laura Maciejewska

http://melroth.com/?komp=currencies-live&fd4=be     

http://economicforumpbc.com/?nikolasdk=opzioni-binari-sono-buoni-oe-una-presaingiro&f6e=67  

http://unikeld.nu/?ioweo=broker-opzioni-binarie-con-grafici&972=09 Panel logowania dla animatora.